شما اینجا هستید: خانه » اخبار طراحی » پنج رازی که شما را به یک طراح موفق تبدیل میکند

پنج رازی که شما را به یک طراح موفق تبدیل میکند

آیا می خواهید برخی از رازهای موفقیت را  به عنوان یک طراح گرافیک freelancer بدانید؟

طی مصاحبه هایی که با طراحان گرافیک موفق شده است نتایج جالبی بدست آمده است که میتوانید به عنوان یک طراح گرافیک از آنها جهت موفقیت های بیشتر در حرفه خود استفاده نمایید.

۱- داشتن روحیه انتقاد پذیری بالا

به خاطر داشته باشید که انتقاد پذیری یک ابزار قوی برای تبدیل شدن به یک طراح موفق است. مانند همه حوزه های خلاقانه، طراحی گرافیک ذهنی است و طرح های پیشنهادی شما ممکن است همیشه مورد  پسند مشتری قرار نگیرد. اگر مشتری کار شما را دوست ندارد، این پایان همه چیز نیست. پس از تکمیل شدن طرح، خودتان را از کار جدا کنید. به انتقاد مشتری گوش دهید، به جلو حرکت کنید و مفهوم های کلی را بیشتر توسعه دهید. البته این به این معنی نیست که  همیشه حق با مشتریان است.

۲-خودتان را نقد کنید

Critique yourself

درصورتی که میخواهید به عنوان یک طراح، کارهای با کیفیتی داشته باشید باید به طور مداوم طرح های خود را نقد کنید.برای این کار میتوانید یک گام به عقب بروید و از خودتان این سوال را کنید که آیا این بهترین کاری است که من میتوانسته ام برای این طراحی داشته باشم یا خیر؟ و یا فقط هدفم این بوده است که با عجله کار را به اتمام برسانم.

مهارت های خود را بشناسید! طراحی گرافیک دارای شاخه های حرفه ای بسیاری است.شما می توانید بر روی چاپ، دیجیتال، طراحیUI / UX ، انیمیشن، نام تجاری، و برند محصول، بیشتر تمرکز کنید. به طور تصادفی شروع به طراحی چیزی که در حوزه شما نیست نکنید و قبل از هر چیز شروع به یادگیری مهارتهای مورد نیاز آن کنید.

۳-یک فرآیند طراحی دنبال کنید

Follow a design process

زمانی را  جهت خواندن و درک مفاهیم خلاقانه اختصاص دهید.از مشتریان سوال بپرسید تا اطمینان حاصل کنید که آنها دقیقا چه چیزی را دنبال می کنند.حقیق شما را به یک طراح خیلی خوب تبدیل خواهد کرد، بنابراین برای رسیدن به یک طرح منسجم، در مورد صنعت مشتری، رقبا و بازار هدف اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اهمیت اصالت:

الهام گرفتن از طرح ها و خلاقیت های دیگر خوب است، اما نه در حدی که یک طرح دیگر  را کپی کنیم.

فقط طرح هایی را که کاملا توسط خودتان طراحی شده است را ارسال کنید و از سرقت طراحی های دیگران خودداری نمایید

پیش از هر چیز ،در اینترنت به جستجو طرح های مرتبط بپردازید تا از طراحی اتدهای مشابه و کپی و در نتیجه در خطر افتادن مشتری جلوگیری شود.

سعی کنید از طراحی های کلیشه ای استفاده نکنید.

 

۴-با مشتری ارتباط برقرار کنید

Engage with the customer

 

داشتن یک ارتباط دوستانه و حرفه ای با مشتری از ویژگی ها و مهارت های مهم یک طراح حرفه ای است که باید به آن توجه نماید.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی   و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.