شما اینجا هستید: خانه » آموزش ux » ۶ روش برای طراحی Landing Page صحیح

۶ روش برای طراحی Landing Page صحیح

امروزه  Web پر از سایتهایی است که به شما سرویس و یا محصولاتی را ارائه میدهند.و قبل از هر چیز نیاز است که اعتماد کاربران را به خود جلب نمایند تا از خدمات و محصولات آنها استفاده نمایند.در زیر ۶ روش ارائه شده است که از طریق آنها میتوانید به صفحه ورود و یا Landing Page خود اعتبار بیشتری بدهید.

۱-فراهم کردن درست ارزش ها

هر کاربری که به صفحه Landing Page شما میرسد. قبل از هرچیز این سوال  را از خود میپرسد که در این سایت چه چیزی برای من وجود دارد؟ از عنوانی مشخصی استفاده کنید تا به خوبی به آنها توضیح دهد که چطور شما میتوانید به آنها کمک کنید.و چه چیزی شما را از رقیب هایتان مجزا میکند. و بیشتر بر روی نیازهای آنها تمرکز کنید.

طراحی landing page

۲- استفاده از اعداد

نمایش تعداد افرادی که در سایت شما ثبت نام کردند باعث میشود باعث میشود که به کاربر این حس را بدهد که تنها نیست. و بتواند تصمیم درست تری بگیرد و بیشتر به سایت شما اعتماد کند.


استفاده از اعداد در طراحی تجربه کاربری

۳- نمایش نظرات مشتریان

شما میتوانید اعتماد کاربران جدید را از طریق نمایش نظرات سایر افرادی که از محصولات شما استفاده کردند و حس رضایت نسبت به آن داشته اند جلب کنید.برای این کار نظرات مشتریان خود را در رابطه با  سرویس و محصولات خود بپرسید و آنها را همراه با عکس کاربرنظردهنده در سایت به نمایش بگذارید. تا سایرین بتوانند در صورت تمایل با اشخاص نظر دهنده ارتباط  برقرار کنند.
نمایش نظرات مشتریان در طراحی تجربه کاربری

۴-استفاده از رسانه های اجتماعی

تعداد شبکه های اجتماعی که محصولات شما را به اشتراک گذاشته اند نشان دهنده میزان اعتماد کاربران به محصولات شما خواهد بود.برای همین بهتر است که در صفحه Landing Page خود تعداد این شبکه ها را نمایش دهید.برای مثال نمایش تعداد لایک های صفحه شما در Facebook و یا تعداد دنبال کنندگان شما در Twitter نشان دهنده جامعه پشت شما در شبکه های اجتماعی است.

استفاده از رسانه های اجتماعی در طراحی landing page

۵-اشاره کردن به تمامی شرکت ها و مشتریانی که به شما اعتماد کردند

به عنوان مثال اگر کسی در یک روزنامه خبری و یا تلویزیون به شما اشاره کند، شما محبوبیت عمومی زیادی را جلب خواهید کرد. بنارباین باید ببینید که چه وب سایتهای  مشتری سرویس و محصولات شما هستند و اسم و لوگوی تمام آنها در صفحه Landing Page خود بیان کنید.
معرفی مشتریانی در طراحی landing page

۶- یک راه ارتباطی راحت و سریع را برای کاربران فراهم نمایید.

برای کاربران خود این امکان را  فراهم نمایید که به راحتی با شما تماس برقرار کنند و بتوانند سوالات خود را بپرسند و اطلاعات بیشتری را از آن چه که میخواهند کسب کنند.برای همین  شماره تماس خود را در سایت بگذارید و یا از یک فرم ساده برای برقراری ارتباط استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید یک تصویر از تیم خود نیز در وی سایتتان داشته باشید. زیرا این کار این حس را به کاربر میدهد که با یک شخص حقیقی در ارتباط است.


ایجاد ارتباط با کاربران در طراحی landing page

دوپرو فرصت جمع سپاری را برای طراحان و کارفرما ها ایجاد کرده تا بتوانند با رضایت بیشتری همکاری کنند و از خلاقیت خود نهایت بهره مندی را داشته باشند.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی لندیگ پیج   و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان