شما اینجا هستید: خانه » اخبار طراحی » کنفرانس تجربه کاربری UserX2018

کنفرانس تجربه کاربری UserX2018

دنیای امروز مبتنی بر فناوری است و ما در تمامی جنبه‌های روزانه زندگی باگجت‌ها یا المان‌های دیگری از دنیای دیجیتال در تعاملیم. نقش این ابزارهای روز به روز در زندگی ما پر رنگ‌تر می‌شوند به گونه‌ای که برخی از آنها تبدیل به بخشی از فضای روزانه زندگی ما شده‌اند و بدون آنها نمی‌‌توانیم زندگی کنیم.
در این میان یکی از مهمترین شاخصه‌های این دنیای جدید، تعامل کاربران با ابزارهای آن و شاید در فضایی وسیع‌تر و انتزاعی‌تر، تعامل انسان و ماشین در هر فرمی از آن است.

این شاخصه، عنصر اصلی شکل گرفتن تجربه کاربری (User Experience) و ایجاد ارتباط مابین کاربر و ماشین هست. اگرچه، تجربه کاربری در مفهوم ذاتی خود تنها وابسته به دنیای دیجیتال نبوده و گونه‌های دیگر آن را در حوزه‌های مختلف مانند طراحی خدمات و محصولات فیزیکی شاهد هستیم.
کنفرانس UserX 2018 با محوریت طراحی برای جنبه‌های روزانه زندگی: اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و کاری سعی در بررسی تاثیر تجربه کاربری در بخش‌های مختلف زندگی روزمره ما داشته و سعی دارد تا دانش و تجربه افراد متخصص طراحی تجربه کاربری را در اختیار علاقه‌‌مندان این حوزه قرار دهد. در این رویداد از حوزه‌های جدید و پرکاربردی مانند هوش مصنوعی، تکنولوژی ترغیبی (persuasive technology)، اینترنت اشیا، طراحی محصول، تصمیم گیری در طراحی، رفتار حرفه ای طراحان و تجربه کاربری در سازمان صحبت میشود.

این کنفرانس۲۶ و ۲۷ مهرماه توسط نوآفرینان در سالن همایش دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد و جمعی از برترین­های این حوزه مانند دکتر صالح برادران امینی، پرهام باغستانی، علی بابایی، وحید ابوالحسنی نژاد، اسما کروبی، کیارش آمالی وند، محمدمهدی اعرابی، علیرضا نیکوکار، وحید دائم اینانلو و شیرین شمس یافته­های جدید خود در زمینه را با سایر علاقه­مندان به اشتراک خواهند گذاشت.
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت userxevent.ir مراجعه نموده یا با شماره ۶۶۱۲۸۰۶۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

برای ثبت نام در رویداد میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید همچنین میتوانید هنگام ثبت نام از کد تخفیف dopro نیز استفاده نمایید.

evand.com/events/userx

 

poster-speakerk

 

دوپرو فرصت جمع سپاری را برای طراحان و کارفرما ها ایجاد کرده تا بتوانند با رضایت بیشتری همکاری کنند و از خلاقیت خود نهایت بهره مندی را داشته باشند.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی   و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.