شما اینجا هستید: خانه » ابزارهای گرافیکی » ابزار آنلاین برای رسم wireframe

ابزار آنلاین برای رسم wireframe

wireframe در ایجاد ارتباط بین محتوا و ساختار محصول نقش به سزایی دارد به این ترتیب که ما می توانیم بین محتوای قسمت‌های مختلف محصول اولویت بندی کنیم و براساس محتوایی که برای کاربر اهمیت دارد, اهداف و انتظارات او عمل کرده و ساختار محصول را تولید نماییم.

رسم wireframe همچنین به طراح تجربه کاربری کمک می‌کند تا درباره هدف اصلی محصول تصمیم گیری کند و برای رسم prototype آماده باشد.

طراحی wireframe ساده سریع و ارزان است و با تکرار رسم wireframe میتوان به طرح بهتری رسید و ایده پردازی کرد و همچنین  ارتباط بهتری با توسعه دهندگان در خصوص توسعه محصول ایجاد کرد.

پس از رسم wireframe شما دید روشنی از آنچه که کاربر میتواند در محصول ببینداز لحاظ محل قرار گرفتن محتوا تصاویر و دکمه ها دارید و همچنین میتوانید رفتار کاربر را از ابتدای وارد شدن به محصول سپس حرکت کردن بین قسمت‌های مختلف و در نهایت رسیدن به هدف را تا حدودی پیش‌بینی کنید.

در wireframe باید ساختار محصول را رسم کنیم که شامل موارد زیر می‌شود:

اختصاص مکان های خالی در محصول(white space)

تعیین مکان مناسب برای محتوا و تصاویر

اولویت بندی کردن مطالب

تعیین عملکرد های محصول

پیش‌بینی رفتار کاربر

در رسم wireframe معمولاً به رنگ بندی ,تصاویر و .. اهمیت نمی دهیم بلکه به ارایه طرح های مختلف که از طرف سایر اعضای تیم قابل ارزیابی و ایده پردازی باشد می‌پردازیم.

برای رسم wireframe می‌توان از ابزار ساده‌ای مانند کاغذ و مداد استفاده کرد تا تغییر و تولید مجدد آن در طول طراحی زمان بر و پر هزینه نباشد.

سایت gomockingbird.com را میتوان به عنوان یک ابزار آنلاین برای رسم wireframe معرفی کرد.

gomockingbird

 

دوپرو فرصت جمع سپاری را برای طراحان و کارفرما ها ایجاد کرده تا بتوانند با رضایت بیشتری همکاری کنند و از خلاقیت خود نهایت بهره مندی را داشته باشند.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.