شما اینجا هستید: خانه » طراحی لوگو » ایده های متنوع برای طراحی لوگوی پزشکی

ایده های متنوع برای طراحی لوگوی پزشکی

در صورتی که در حوزه پزشکی فعالیت دارید برای اینکه بتوانید در اولین نگاه اعتماد بیماران و مراجعه کنندگان خود را جذب نمایید. بهتر است قبل از هر چیزی یک لوگوی حرفه ای زیبا و جذاب را برای کسب و کار خود فراهم نمایید.

همچنین  برای اینکه افراد بهتر بتوانند با تخصص و مهارتهای شما آشنا شوند و بیماران مربوطه را به سمت شما ارجاع دهند بهتر است تا علاوه بر داشتن لوگو، یک نام تجاری حرفه ای برای کسب وکارتان انتخاب نمایید.

چگونه برای کسب و کار در حوزه پزشکی یک لوگوی مناسب  تهیه کنیم؟

اکثر آرم های پزشکی شامل نمادهای سنتی هستند.زیرا این نمادهای کلاسیک از زمان های قدیم با زمینه پزشکی ارتباط بسیار نزدیکی پیدا کردند.

اما بسته به حوزه تخصصی فعالیت پزشکی شما، نمادهای دیگری نیز میتوانند در طراحی لوگو مورد استفاده قرار بگیرند.

به عنوان مثال، کلینیک های چشم پزشکی تمایل به انتخاب آرم چشم و درمانگاه های باروری از تصاویر مادر و کودک برای جذب مادر و خانواده استفاده میکنند. و یا درمانگاه های دندانپزشکی از لوگو های خوشحال و تصاویر دندان سالم در طراحی آرم دندان استفاده می‌کنند.

برای طراحی لوگو در حوزه پزشکی معمولا از رنگ های ترکیبی در زمینه سبز، قرمز و  یا رنگ هایی مانند آبی که حس حفاظت را منتقل میکنند به کار گرفته میشود.

و استفاده از سایه های گرم تر نیز می تواند به رساندن مفهوم هدف اولیه پزشکی کمک کند، که همان کمک و مراقبت از کسانی است که نیازمند کمک های پزشکی هستند.

روند طراحی رایج برای آرم های پزشکی عبارتند از:

۱-آرم های دایره ای از جمله تصاویر در قالب کپسول یا قرص برای دارو

۲- تصویر سیب برای تأکید بر تغذیه و سلامتی مورد استفاده میشود.

۳- تصویر دندان و لبخند انسان که در طراحی لوگوی کلینیک های دندانپزشکی استفاده میشود.

۴-آناتومی انسانی – بسته به زمینه تخصص کسب و کار که چشم ها، پا / پاها، قلب، مغز، پوست، دندان / دندان ها و گوش ها را شامل می شود.

۵-ابزار پزشکی مانند گوشی ضربان سنج، باند و …

مثال هایی از ایده های آرم پزشکی با استفاده از قرص ها، کپسول ها، میوه ها و آیکون های طبیعت

 

ایده های آرم پزشکی شامل تجهیزات پزشکی و نمادها

 

 

طراحی لوگو پزشکی شامل آناتومی انسان است

 

لوگوهای خلاق با استفاده از نماد

در صورتی که نیاز به یک طراحی لوگوی حرفه ای برای کسب و کار خود دارید میتوانید اطلاعات پروژه طراحی مد نظر خودتان را داخل سایت دوپرو ثبت نمایید تا ثبت کنید تا طراحان زیادی از سراسر کشور برایتان طرح بزنند و شما از بین آنها، طرحی که رضایت بیشتری دارید را انتخاب کنید.

لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه طراحی لوگو

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.