شما اینجا هستید: خانه » کسب و کار » اکانت های اینستاگرام در سال ۲۰۱۹ که هر کارآفرینی باید آن ها را دنبال کند

اکانت های اینستاگرام در سال ۲۰۱۹ که هر کارآفرینی باید آن ها را دنبال کند

آیا به دنبال الهام های کارآفرینی هستید؟
در این مقاله به معرفی پیج های اینستاگرامی میپردازیم که با دنبال کردن آنها میتوانید از موفقیت های کارآفرینان بزرگ و مهم ایده و الهام بگیرید. و از زمانی که برای بازدید از پیج های مختلف در اینستا میگذرانید بیشترین بهره را ببرید.این پیج ها، شامل داستان های موفقیت آمیز کارآفرینان موفق هستند و دانشی که در این مسیر بدست آورده اند را در Instagram به اشتراک می گذارند تا به شما کمک کنند کسب و کار خود را به درستی شروع کنید.

۱٫ Everette Taylor  مدیر عامل شرکت ET Enterprises

اکانت اینستاگرام او را میتوانید از طریق لینک زیر دنبال نمایید:  everette

از این طریق میتوانید عکس های سخنرانی های او در رویدادها را مشاهده کنید و از زمان و مکان سخنرانی بعدی او اطلاع پیدا کنید.

Everett اولین کسب و کار خود را در ۱۹ سالگی ساخت و دو سال بعد آن را فروخت و یک دهه بعد از آن، او در مجله فوربس به عنوان یکی از افراد مهم در بازاریابی و تبلیغات نامگذاری شد.

هنگامی که از او پرسیده شد چگونه از Instagram برای حمایت از کسب و کار خود استفاده می کند، او پاسخ داد که:
اینستاگرام برای من یک کانال جذب مشتری است.و من به عنوان سفیری تاثیرگذار برای برندهای مختلف، از پیج شخصی خودم برای معرفی و ترویج محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب وکارهایم به دنبال کنندگان رو به رشدم استفاده میکنم. و از پولی که بدست می‌آورم استفاده میکنم تا به کسب و کارها و یا ایجاد محصولات جدید بپردازم.

مشاوره ای که او برای کارآفرینان جوانتر می دهد این است که “بیشتر از هر چیز به جای تمرکز بر بدست آوردن موفقیت برای کسب شادی تلاش کنید. زیرا پول و موفقیت زمانی که شما خوشحال نیستید یا صلح ذهنی ندارید به هیچ چیزی معنی نمیدهد.

Everett

۲٫ Marie Forleo مدیر عامل شرکت MarieTV

او معتقد است خودتان در همه چیزهایی که میتوانید انجام می دهید. قرار دهید.

اکانت اینستاگرام او را میتوانید از طریق لینک زیر دنبال نمایید: marieforleo

ماری فورلو می گوید که چگونه این کار را می کند چرا که او می داند چه چیزهایی است که شما باید در راه رسیدن در به کارگیری پتانسیل کامل و رسیدن به اهدافی که دارید بدانید.او در پیج اینستاگرام خود  نقل قول های الهام بخش و اطلاعیه های جدید از MarieTV را قرار میدهد.او یک کارآفرین با تجربه و کارشناس بازاریابی آنلاین است.و تمام تلاش خود را برای آموزش دیگران در زمینه کارآفرینی از طریق وبلاگ خود، کتاب و برگزاری دوره های آنلاین میکند.

در وب سایت ماری، او به خوانندگان میگوید که چه چیزی او را به راه انداختن قوانین دیجیتال اجتماعی آگاهانه  ترغیب کرده است:

“من می خواستم بدانم که دقیقا چه چیزی باعث می شود مردم واقعا کاری را شاد، موفق و خلاقانه انجام دهند؟چرا برخی افراد در حال مبارزه هستند، در حالی که دیگران اغلب با وجود شرایط چالش برانگیز راهی برای رشد دارند؟”

من معتقدم اگر شما می خواهید در دنیای امروز پیشرفت کنید، باید تمام پتانسیل خود را به کار گیرید.و این وابسته به مجموعه ای از استعداد ها و ژن های اختصاصی شما، شخصیت شما، حس شوخ طبعی و مهمتر از همه، قلب شماست.”

marieforleo

 

۳٫ Peter Voogdبنیانگذار بازی  Changers Academy

اکانت اینستاگرام او را میتوانید از طریق لینک زیر دنبال نمایید: peterjvoogd

او  آکادمی بازی Changers، یک انجمن متفکر را تاسیس کرد. که کارآفرینان را با ابزار و خدماتی مانند مربیگری، برنامه های ماهرانه تسلط می دهد که با استفاده از چت ویدئویی، با استفاده از چت ویدئویی برای گفتگو درباره راهبردهای توسعه کسب و کار و شیوه زندگی، و دسترسی به یک سیستم گام به گام اثبات شده برای افزایش سود، متصل می شود.و راه های تماسی که از طریق چت ویدئویی به اعضای او متصل می شوند تا در مورد راهبردهای کسب و کار و شیوه زندگی بحث کنند.

هنگامی که پیتر در مورد کسب و کار صحبت می کند با وجود اینکه تنها ۳۰ سال دارد دقیقا میداند که در رابطه با چه موضوعاتی صحبت می کند. او چندین میلیون دلار کسب و کار ساخته است و دو کتاب در مورد کارآفرینی، و موفقیت های عظیم منتشر کرده است.او میگوید برای کسب موفقیت در کارآفرینی و کسب و کار، باید یاد بگیرید که از پیچیدگی به سادگی تغییر دهید. و هنگامی که از سر و صدای سر خود خلاص شوید و تمرکز خود را بر چندین فعالیت مهم بگذارید که بیشترین توجه تان را به آنها جلب می کنید، تا بتوانید شناخت و انگیزش به دست آورید.

اکثر مواردی که در کسب و کارتان انجام می دهید رشد و پیشرفت کسب وکار را سرعت نمی دهید، بلکه فقط در بهترین حالت آن را حفظ می کنید. بنابراین سعی نکنید در پنجاه چیز عالی باشید.و در مورد چند چیز که واقعا می تواند کسب و کار خود را به جلو حرکت دهید وسواس به خرج دهید. و هنگامی که شما در حال انجام فعالیت هایی با ارزش در بازه های متناوب از زمان هستید، بسیار کارآمد تر عمل خواهید نمود.

پیتر در مورد پیج اینستاگرام خود میگوید، هدف Instagram من انجام دادن سه چیز است:

۱) الهام بخشیدن و انگیزه دادن به فکر کردن و عمل کردن بزرگتر

۲) آموزش و چالش دادن مردم برای متفاوت فکر کردن

۳) سرگرم کردن مردم

و واقعا می توان تأیید کرد که او در هر سه مورد عالی عمل کرده است.

peterjvoogd

۴٫ Natalie Franke بنیانگذار انجمن Rising Tide

او میگوید کسب و کارهای قوی تر از طریق ارتباط، به جای رقابت، ساخته میشوند.

اکانت اینستاگرام او را میتوانید از طریق لینک زیر دنبال نمایید: nataliefranke

او مربی کارآفرینی و بنیانگذار انجمن رو به رشد، یک شبکه جهانی است که کارآفرینان خلاق را برای همایش های ماهانه دور هم جمع میکند.

ناتالی رویکرد خود را نسبت به کارآفرینی توضیح می دهد :

“من اعتقاد دارم که ما همه این فرصت ها را داریم که در خارج از جعبه گام برداریم و دقیقا به همان چیزی باید باشیم تبدیل شویم.او همچنان ادامه میدهد که به عنوان انسان، ما با یکدیگر ارتباط برقرار می کنیم.مغز ما به همدردی مجهز شده است و تمایل به رشد نه تنها به عنوان یک فرد بلکه به عنوان یک خانواده به طور خاص دارد. در سال ۲۰۱۵، من انجمن Rising Tide را تاسیس کردم.و یک ایده ساده را در کمتر از ۶ ماه از راه اندازی به رشد رساندم وطی یک و نیم سال اعضای آن به بیش از ۱۰۰ هزار نفر رسید.”

nataliefranke

دوپرو(DoPro) پل ارتباطی بین طراحان و کارفرمایان، برای شناخت و معرفی توانمندی های برتر

دوپرو فرصت جمع سپاری را برای طراحان و کارفرما ها ایجاد کرده تا بتوانند با رضایت بیشتری همکاری کنند و از خلاقیت خود نهایت بهره مندی را داشته باشند.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی   و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

شما میتوانید نمونه کارهای طراحان عضو شده در دوپرو را در اکانت اینستاگرام مشاهده نمایید:  @dopro.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.