شما اینجا هستید: خانه » ابزارهای گرافیکی » همه چیز درباره Adobe FrameMaker و کاربردهای آن

همه چیز درباره Adobe FrameMaker و کاربردهای آن

سری Adobe FrameMaker ارائه دهنده نرم افزار طرح بندی صفحه است که برای تدوین اسناد طولانی و فنی مانند دستورالعمل نحوه استفاده از محصولات یا مقالات علمی و مهندسی طراحی شده است. اگر شما یک نویسنده فنی و حرفه ا ی هستید، از این سری نرم افزار لذت خواهید برد، هرچندیادگیری آن کمی زمان بر است .Adobe FrameMaker برای کاربر این امکان را فراهم می کند که با استفاده از ویرایشگر XML اطلاعات خود را در تگ ها قرار دهد که بتواند آن را به راحتی به یک ویرایشگر HTML منتقل کند. اگر محتوای شما متن(Text) است، Adobe FrameMaker انتخاب مناسبی است، اما اگر محتوای شما گرافیک و عکس و …را شامل می شود، توصیه می کنیم به نرم افزار طراحی صفحه دیگری رجوع کنید.

FrameMaker قالب های پیش ساخته شده زیادی دارد که شما می توانید در پروژه های خود استفاده کنید. برای مثال قالبها شامل یک جدول از محتویات کتاب ها یا کاتالوگها هستند.

FrameMaker برای ایجاد فضای مفید برای اسناد فنی عالی است.چه محتوای تولیدی ما کاتالوگ باشد، چه نشریات تجاری و یا دستورالعمل فنی، FrameMaker این امکان را فراهم می کند که طراحی صفحه حرفه ای داشته باشیم. FrameMaker آزادی بیشتری نسبت به نرم افزار طراحی صفحه های سنتی این حوزه در اختیار شما می گذارد تا حاشیه ها و فاصله ها را تنظیم کنید. این آزادی عمل همچنین به اضافه کردن جداول، اضافه کردن ردیف ها و ستون ها و حتی وارد کردن متن به یک جدول نیز شامل می شود.

ارتباط برقرار کردن و سریع شدن در استفاده و رابط کاربری Adobe FrameMaker امکان دارد مدتی زمان ببرد، اما اگر اسناد و محتوایی که می خواهید منتشر کنید مبتنی بر متن باشد این نرم افزار ایده آل ترین نرم افزار طراحی صفحه ممکن است. شما می توانید طرح ها را متناسب با نیازهای خود شخصی سازی کنید و از گرافیک های مبتنی بر بردار هم بهره ببرید، گرچه تقریبا هیچ کلیپ آرتی برای انتخاب وجود ندارد.

برای آشنایی با سایر نرم افزارهای Adobe به بخش ابزارهای گرافیکی   وبلاگ دوپرو مراجعه نمایید.

 

دوپرو فرصت جمع سپاری را برای طراحان و کارفرما ها ایجاد کرده تا بتوانند با رضایت بیشتری همکاری کنند و از خلاقیت خود نهایت بهره مندی را داشته باشند.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.