شما اینجا هستید: خانه » طراحی لوگو » ایده های متنوع برای طراحی لوگوهای الکتریکی

ایده های متنوع برای طراحی لوگوهای الکتریکی

هنگامی که نام هایی مانند برق و یا انرژی و یا نام هر کسب و کاری که مرتبط با برق است (چه یک شرکت برق بزرگ و یا یک کسب و کار الکتریکی کوچک)، به گوش شما میخورد بلافاصله علامت های جهانی مانند پیچ و مهره رعد و برق، لامپ برق و یا دوشاخه برق در ذهن شما تداعی خواهد شد.

طراحی لوگو برای کسب و کارهایی که به نوعی مربوط به برق هستند اغلب از این نمادهای رایج در طرح های خود استفاده می کنند. گاهی اوقات این لوگوها فقط شامل نماد هستند و گاهی اوقات تنها از حروف الفبا در طراحی لوگو استفاده شده است. و گاهی هم ممکن است با نمادهای ظاهری غیر مرتبط مثلا  رعد و برق، لامپ، کلاه ایمنی و … ترکیب می شوند.

در طراحی آرم های الکتریکی معمولا از مفاهیم زیر استفاده میشود

  • آرم رعد و برق
  • نماد سرپیچ و مهره
  • آرم لامپ
  • علائم مدار و سیم کشی
  • آرم الکتریکی و یا دوشاخه

در طراحی کلاسیک آرم های الکتریکی معمولا از نماد سرپیچ و یا رعد و برق استفاده میکردند.اما امروزه از راه های بسیاری برای ترکیب سمبل رعد و برق در طرح ها به همراه متن یا سایر نمادها استفاده میکنند.

در صورتی که نیاز به یک طراحی لوگوی حرفه ای برای کسب و کار خود دارید میتوانید اطلاعات پروژه طراحی مد نظر خودتان را داخل سایت دوپرو ثبت نمایید تا ثبت کنید تا طراحان زیادی از سراسر کشور برایتان طرح بزنند و شما از بین آنها، طرحی که رضایت بیشتری دارید را انتخاب کنید.

لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه طراحی لوگو

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.