شما اینجا هستید: خانه » جمع سپاری پروژه طراحی » نیاز به یک طراحی جدید دارید؟ ۵ دلیل برای جمع سپاری پروژه های طراحی

نیاز به یک طراحی جدید دارید؟ ۵ دلیل برای جمع سپاری پروژه های طراحی

اغلب برای طراحی لوگو یک شرکت جدید، اولین راهی که به ذهن مان می رسد واگذاری این کار به طراحان یا شرکت های طراحی است اما  اکثر استارت اپ ها هزینه کافی برای بستن قرارداد یک شرکت طراحی را ندارند. دراین شرایط راه حل جالب جمع سپاری مطرح می شود. جمع سپاری روش برون سپاری برای انجام پروژه هاست. در جمع سپاری  پروژه از مشارکت گروه بزرگی از مردم (یا به طور خاص جامعه آنلاین) که الزاما همه آنها را نمی شناسیم، به جای همکاری با گروهی محدود یا کارکنان شرکت خاص استفاده می شود.

در حالی که برخی طراحان، در برابر جمع سپاری پروژه های طراحی (مثلا طراحی لوگو) مقاومت می کنند، در این مقاله به بیان ۵ دلیل مهم برای استفاده از جمع سپاری پروژه های طراحی به خصوص برای استارت اپ ها می پردازیم.

جمع سپاری

۱- کاهش هزینه

قرارداد بستن  با یک شرکت طراحی یا یک طراح گرافیک پرهزینه است. این طراحان معمولا قبل از نمایش هر طرح اولیه ای پیش پرداخت دریافت میکنند  و در نهایت کارفرما مجبور می شود طرح نهایی را قبول کند حتی اگر ازآن رضایت کافی نداشته باشد! در حالی که هزینه پروژه های طراحی در سایت های جمع سپاری به طور معمول ارزان تر است و فرایند پرداخت هزینه توسط کارفرما در صورتی انجام می گیرد  که طرح انتخابی از میان چندین طرح اولیه توسط کارفرما مورد پسند و تایید شده باشد .

۲- جلوگیری از استخدام های غیرضروری

بعضی از شرکت ها ترجیح می دهند طراحان گرافیک را استخدام کنند تا جنبه های خلاقانه کسب و کار را کنترل کنند. اما همیشه حجم پروژه های طراحی برای شرکت یکسان نیست و طراحان استخدام شده هم به صورت تمام وقت کار نمی کنند.در مقابل سرویسهای جمع سپاری مجموعه گسترده ای از خدمات، مانند طراحی لوگو، طراحی وبسایت، تبلیغات و طراحی بنر و …را به صورت پروژه محور با هزینه ای معقول تر انجام می دهند.

۳- افزایش قدرت انتخاب

جمع سپاری دسترسی به هزاران طرح و طراح را از طیف وسیعی از تجارب، سلایق و فرهنگ ها در اختیار کارفرما می گذارد. این روش اغلب صدها گزینه طراحی را برای انتخاب در بر دارد و به شما اجازه می دهد که بهترین طرح ها را با سرعت خوبی دریافت کنید و همچنین با طراحانی که برای شما طرح می زنند ارتباط برقرار کنید و به آنها کمک کنید با سلیقه شما آشنا شود.

۴- بالا رفتن سطح خلاقیت در طراحی

امروزه در حالی که شرکت های بزرگ طراحی، طرح های خود را بر اساس آنچه معتقدند برای نیاز مشتری بهترین است انجام می دهند، بسیاری از شرکتهای طراحی غیر حرفه ای هستند که ترجیهات و دانش تخصصی خود در زمینه طراحی را به صرف راضی نگه داشتن مشتری کنار می گذارند و امیدوارند با این کار کسب و کارشان پایدار بماند! با روش جمع سپاری ملاک هزینه نیست و کارفرما طرحی که خلاقیت بیشتری دارد انتخاب می کند

۵- فرصت بیشتر دیده شدن

یک فرصت عالی در استفاده از قدرت جمع سپاری این است که با استفاده از پلت فرم هایی که دارای امکان نظر سنجی و رای گیری از طریق حساب کاربری افراد دارد، طراحان پر کار و خلاق با نمایش طرح های خود می توانند طرفدار بدست آورند و شبکه ارتباطات خود را گسترش دهند.

کار با شرکت های حرفه ای قطعا بسیار مفید و ارزشمند است، اما هزینه های آن نیز هنگفت است. در مقابل استراتژی جمع سپاری همچنان با محبوبیت رشد می کند و با گسترش روزافزون و پوشش خدمات مختلف به خصوص در حیطه انواع پروژه های طراحی گرافیکی ، یک جایگزین مقرون به صرفه برای استارت اپ ها و دیگر کسب و کارها است. همچنین برای طراحان امکان معرفی و رشد هرچه بیشتر فراهم می شود تا شناخته شوند و بتوانند مهارت خود را در معرض دید دیگران و سازمان های بزرگ و کوچک قرار دهند

دوپرو فرصت جمع سپاری را برای طراحان و کارفرما ها ایجاد کرده تا بتوانند با رضایت بیشتری همکاری کنند و از خلاقیت خود نهایت بهره مندی را داشته باشند.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.