شما اینجا هستید: خانه » ابزارهای گرافیکی » ۱۲ وب سایت ابزار طراحی برای طراحان UI/UX در سال ۲۰۱۷

۱۲ وب سایت ابزار طراحی برای طراحان UI/UX در سال ۲۰۱۷

بهبود مستمر ابزارهای گرافیکی و طراحی تاثیر مثبتی بر UI و UX دارد، که این مسئله هم به نفع طراحان و هم کاربران است. بنابراین اغلب یک طراح وبسایت ماهر همیشه سعی می کند به روز باشد و به ابزارهای گرافیکی جدید روز مسلط و استاد شود. صدها وبلاگ و وب سایت مخصوص طراحی اخبار، مهارتها و ابزارهای جدید طراحی را منتشر می کنند.این سایت ها منبع و مرجع مهم اطلاعات برای طراحان است.

حالا بیایید با هم نگاهی به وب سایت ابزار طراحی برای طراحان UI/UX بیندازیم:

۱) UX Checklist

چه زمانی شما آمادۀ تحویل پروژه به مشتری خود هستید؟ آیا مطمئن هستید که تمام مشکلات و نواقص را حل کرده اید؟
UX Checklist یک چک لیست حرفه ای برای تجربه کاربری است، شما می توانید آن را برای بررسی مرحله به مرحله پروژه خود، و چک کردن اینکه آیا تمام موارد لازم را انجام داده اید یا خیر استفاده کنید.

UX Checklist

۲) Font Awesome

Font Awesome به شما آیکون های برداری مقیاس پذیری می دهد که طبق خواسته شما از تمام جهات مثل اندازه، رنگ، سایه و هر چیزی که می تواند با قدرت CSS اجرا شود را بسازد.

Font Awesome

۳) Perfect Icons

Perfect Icons یک ابزار ساده برای ایجاد آیکون های واضح و شفاف است.

Perfect Icons

۴) Freebiesbug

در Freebiesbug منابع و دسته های فراوانی در مورد طراحی وب جمع آوری شده است، ازجمله انواع مختلف قالب، رابط کاربری و افزونه.

Freebiesbug

۵) Pttrns

Pttrns شامل قالب و الگوهایی برای طراحی موبایل و UI مانند UIKit و المانهای UI در Pttrns برای طراحان موجود است.

Pttrns

۶) Flat UI Color Picker

Flat UI Color Picker انتخابی خوب برای طراحی رنگ است، اگر شما می خواهید یک طراحی رابط کاربری به سبک Flat و زیبا ایجاد کنید  Flat UI Color Picker یک گزینه عالی به حساب می آید.

Flat UI Color Picker

۷) Tech&All

Tech&All یک وب سایت کاملا مجهز حاوی منابع لازم برای طراحی وبسایت مانند material مربوط به کد، قالب، طراحی بصری، المان های UIKits، UI و طراحی navigation است.

Tech&All

۸) Site Inspir

هیچ ایده ای ندارید؟ نمی دانید چگونه از وب سایت استفاده کنید؟ SiteInspir یک دستیار خوب برای شما برای حل این مشکل است. همچنین می توانید material ها را به صورت انعطاف پذیر برای شما طبقه بندی کنید و با استفاده از آن پلت فرم و سبک های مختلف را فیلتر کنید.

Site Inspir

۹) GoodUI

به چه نوع طراحی UI، طراحی خوب UI می گویند؟ در GoodUI، شما می توانید مهارت ها و راهنمایی های مفیدی پیدا کنید.

GoodUI

۱۰) Trianglify

Trianglify یک ابزار برای تولید material مثلثی زیبا و پس زمینه SVG و CSS است.

Trianglify

۱۱) UI faces

UI faces وبسایتی برای پیدا کردن نمونه آواتار برای مدلهای UI است که برای طراحی بصری عالیست.

UI faces

۱۲) Mockplus Blog

Mockplus Blog یک سایت مجموعه جامع UI / UX است. محتوای آن از آموزش ابتدایی UI / UX تا جدیدترین و ترندهای روز طراحی سایت است.این سایت بدون تبلیغات بیش از حد بوده و فقط اطلاعات مورد نیاز برای طراحان را در اختیار آنها می گذارد. مقالات وبلاگ رایگان هستند و می تواند برای طراحان در تمام سطوح کاری مفید باشد.

Mockplus Blog

دوپرو فرصت جمع سپاری را برای طراحان و کارفرما ها ایجاد کرده تا بتوانند با رضایت بیشتری همکاری کنند و از خلاقیت خود نهایت بهره مندی را داشته باشند.

در صورتی که  به انجام پروژه طراحی گرافیکی و هر نوع طراحی حرفه ای دیگر برای کسب و کارتان نیاز دارید میتوانید آن را درسایت  دوپرو ثبت نمایید تا طراحان زیادی برای شما طرح بزنند و شما از بین آنها طرحی که میپسندید را انتخاب نمایید.
لینک ثبت پروژه : ثبت پروژه جمع سپاری طراحی

لیست طراحان :  مشاهده طراحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.